Bezpieczne składowanie zbóż oraz kukurydzy

Oferta

Zwykłe suszenie oraz konserwowanie kwasami nie zapewnia aż tak wysokiego poziomu bezpieczeństwa produkcyjnego jak w przypadku użycia preparatu Schaumasil. To co szczególnie powinno zainteresować producentów rolnych to wyższa wydajność w produkcji zwierzęcej. Ponadto poprawę zauważa się w parametrach takich jak przyrosty i zużycie paszy. Produkt firmy SCHAUMANN niweluje porażenia zbóż bakteriami, grzybami i drożdżami do granicy poniżej wykrywalności. Plony pozostają w nienaruszonej formie przez długi czas zachowując wartości odżywcze i wysoki status higieny. Stabilność zachowują nawet zbiory z wilgotnymi partiami.

 

Jaki jest wpływ produktu Schaumasil na zwierzęta hodowlane?

- ziarna cechuje wysoka smakowitość

- stymuluje enzymy trawienne

- działa antymikrobiologicznie

- podnosi wartość energetyczną paszy

- znacznie większe przyrosty

 

Jak działa produkt SCHAUMANN?

Proces ten polega na zaprawieniu ziarna kwasem dzięki czemu zapobiega namnażaniu się grzybów pleśni oraz bakterii przez co można składować ziarno bez zbędnego dosuszania.

 

Jak stosować preparat?

Produkt miesza się ze zbożem za pomocą specjalnej pompy przeznaczonej do dozowania. Dozownik standardowy konserwuje 50 ton w ciągu godziny.

 

Uwaga!

W cenę produktu jest wliczona usługa konserwacji pompą. Po zakupie do gospodarstwa przyjeżdża specjalista I wykonuje zabieg.Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym ekspertem:

tel. 605-645-136